הדלקן האוניברסלי של Pumpi: מחיר מוזל, תדלוק מהיר ו"על הדרך" יש לכם גם החזרי מס

תוכן עניינים

הכירו את Pumpi, הדלקן האוניברסלי שעובד ב"לחסוך לכם" ועל הדרך משיג לכם החזרי מס

הדלקן האוניברסלי של Pumpi: מחיר מוזל, תדלוק מהיר ו"על הדרך" יש לכם גם החזרי מס

הדלקן האוניברסלי של Pumpi: ככה מתדלקים היום !

Pumpi מספקת בשמונה השנים האחרונות פתרונות תדלוק אוטומטיים שחוסכים לצרכנים זמן משמעותי בתדלוק וכסף ומאפשרים מעקב וניהול אחר צריכת הדלק.

הדלקן של Pumpi מקל מדי יום על חייהם של עשרות אלפי נהגים פרטיים, עצמאים ועובדי חברה כשהוא מאפשר תדלוק מהיר ונוח בלמעלה מ- 850 תחנות דלק הפרוסות ברחבי הארץ.

עוד לא התקדמת לדלקן אוניברסלי?
הגיע הזמן לחסוך ליטרים של זמן וכסף!

חיבור לדלקן אוניברסלי, שמעבר ליתרונותיו הבולטים: מתאים לכל משאבה בכל תחנת דלק, מאפשר תדלוק מהיר וזול יותר ללא צורך בכרטיס אשראי, הוא מספק דוח מעקב חודשי מפורט של צריכת הדלק, הכולל ריכוז חשבוניות.

עצמאים? הדלקן האוניברסלי חוסך לכם יותר…
הדלקן האוניברסלי מאפשר לכם לקבל חלק מהוצאות הדלק בחזרה כהוצאה מוכרת במס. בסוף כל חודש יישלח אליכם באופן אוטומטי חיוב מפורט של כל נתוני הדלק; התדלוקים, החיובים, השטיפות והחשבונית.

הדוח מאפשר לכם לעקוב אחר ההוצאות, להשוות לחודשים קודמים מבלי שתצטרכו לשמור קבלות ולתייק. וכל שנותר לכם הוא להגיש את החשבוניות ישירות לרשות המיסים וליהנות מהחזר כספי.

מעקב אחר הוצאות – הדלקן האוניברסלי עושה את ההבדל בהתנהלות הכלכלית של הוצאות הבית והעסק. הדוח המפורט יגרום לכם לעצור פעם בחודש ולבחון את נתוני הצריכה. כמה פעמים מילאתם דלק, איפה תדלקתם ובאילו סכומים. העצמאים מבינכם, ייהנו, כאמור, מהחזר בגין הוצאה מוכרת.

חיסכון בזמן ובכסף –– אתם נהנים מתדלוק מהיר ונוח במיוחד ללא התעסקות עם כרטיסי אשראי. החיוב האוטומטי אחת לחודש מקצר משמעותית את זמני התדלוק. האפשרות לבחור בכל תחנה הביאה לתחרות במחירים ולהוזלת עלויות הדלק.

חווית שירות ונוחות – נכנסים, מתדלקים, נוסעים. חיוב אוטומטי אחת לחודש, מחירים מוזלים והטבות נוספות.

החופש לבחור – תשכחו כל מה שידעתם והיכרתם על דלקנים. מהיום אתם כבר לא כבולים לתחנת דלק אחת – תוכלו להשתמש בדלקן בכל תחנות הדלק בארץ בחברות שבהסדר.

מעוניינים להתקדם לדלקן אוניברסלי של pumpi? כנסו לווטסאפ והשאירו לנו פרטים

 

מאמרים אחרונים

תוכן עניינים

מעוניין להצטרף אלינו?

השאר פרטים ונחזור אליך בהקדם!

מעוניין להצטרף אלינו?

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

[contact-form-7 id="2581" title="leasing"]

פנייה לשירות לקוחות

הזמנת רכב נוסף

דיווח על אי קבלת חשבונית

דיווח על אובדן כרטיס / גניבת רכב

דילוג לתוכן